Hotel Forum
Fitness SPA & Wellness

ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin
tel. 81 452 85 05
tel. 519 404 757

Komu zalecamy?

 Kapsuła flotacyjna dedykowana jest wszystkim Klientom. Godzinna sesja przynosi rozluźnienie ciała i umysłu, odstresowanie i poprawę samopoczucia.

Jednak w szczególności ofertę kierujemy do :
 

  • Lekarzy, pielęgniarek oraz osób, które często pracują w trybie nocnych zmian
  • Kadr managerskich, przedstawicieli handlowych.

Długa praca za biurkiem, męczące podróże samochodem, nieustający pośpiech od tego wszystkiego dają wytchnienie sesje w kabinie floatingowej. Wyciszony i zharmonizowany umysł sprawia, że otwieramy się na nowe pomysły i rozwiązania. Kabina pozwala na szybką regenerację sił więc jest to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia.

  • Sportowców

Uprawianie sportu wiąże się z narażeniem na różnego rodzaju kontuzje. Sesje floatingu zwiększają wydolność organizmu, usprawniają układ nerwowy i pogłębiają zdolność koncentracji. Stan głębokiego relaksu pobudza przepływ krwi do mięśni pomagając w usunięciu kwasu mlekowego oraz redukuję napięcia i ból. Sportowcy, którzy korzystają z floatingu w połączeniu z technikami wizualizacji doświadczyli szybkiej poprawy swoich efektów w sporcie.

  • Kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży mogą przynieść ulgę swoim plecom, swobodne unoszenie na wodzie odciąża kręgosłup oraz stawy. Głęboki relaks sprawia, że organizm wytwarza endorfiny dzięki którym ciało staje się zrelaksowane i uwolnione od napięć.

  • Osób chorych - cierpiących na bóle głowy, nerwice  

Aktualności