Nowe zajęcia SALSA SOLO oraz SALSATION

TAŃCZYMY SALSĘ SOLO i SALSATION OD GRUDNIA W FORUM ❤️! Poczuj klimat salsy

PONIEDZIAŁEK g. 17:30 SALSA SOLO

ŚRODA g. 17:30 SALSATION

Co to SALSATION ?
Twórcą programu Salsation jest pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness Alejandro Angulo. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego

Co to SALSA SOLO ?
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną oswoić się z salsą, ale nie zdecydowali się, by tańczyć w parach. Podczas zajęć nauczysz się podstawowych kroków salsy, oraz podstawowych figur solowych.
Salsa jest pewnego rodzaju muzycznym mixem, kształtującym się na Karaibach, szczególnie rozwiniętym na Kubie i w Ameryce Południowej. Łączy najlepsze elementy wielu kultur, afrykańskich instrumentów, języka hiszpańskiego i jazzu.

Zajęcia poprowadzi Jacek Kowalczyk – zawodowy tancerz, zawodowy instruktor tańca oraz sędzia PZST w specjalizacji tańce par, absolwent UMCS oraz AR w Lublinie. Konsultant przy Szymon Majewski Show, Taniec z Gwiazdami oraz przy licznych produkcjach telewizyjnych jak również pokazach mody.

❤️My już nie możemy się doczekać ! Do zobaczenia w poniedziałek ! ❤️

*Liczba darmowych miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszenia.