Hotel Forum
Fitness SPA & Wellness

ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin
tel. 81 452 85 05
tel. 519 404 757

Masaże relaksacyjne
 

Masaż na bazie ciepłego olejku kokosowego jest bardzo zmysłowym doświadczeniem. Olejek pomaga uzyskać piękną i zdrową skórę, a egzotyczny orzeźwiający kokosowy zapach wpływa relaksująco na zmysły.

Olej kokosowy może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry.  
Szczególnie pomocny dla skóry suchej, wrażliwej i zniszczonej słońcem - przenika w głąb komórek skóry, 
wzmacnia i chroni jej naturalne funkcje, wspomaga naturalny przepływ limfy i przyczynia się do regeneracji tkanki łącznej. 

Cena masażu:

 • plecy 30 min - 100zł  - promocja - 80 zł !!
 • całe ciało 75 min - 160zł  -  promocja - 140 zł !!Masaż gorącą czekoladą

Masaż gorącą czekoladą na bazie oleju kokosowego - masaż wpływa zarówno na ciało jak i na duszę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń i kofeinę. Masaż ma działanie pobudzające krążenie krwi w skórze. Wzmaga także diurezę, zmniejszając obrzęki i przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej. Seria masaży gorącą czekoladą wskazana jest osobom odchudzającym się, ale także przemęczonym i zestresowanym.
Ziarno kakaowca pobudza produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia. Głównym celem zabiegu jest odżywienie i nawilżenie skóry. dodatkowym efektem jest pozytywny wpływ na psychikę.

Cena masażu:

 • plecy 30 min - 100zł  - promocja - 80 zł !!
 • całe ciało 60 min - 160zł  -  promocja - 140 zł !!


Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami - Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi jest zabiegiem, który swój dobroczynny wpływ na organizm zawdzięcza unikalnemu połączeniu: masażu, termoterapii, aromaterapii oraz biostymulacji. Podczas masażu wykorzystywane są podstawowe chwyty masażu klasycznego lub drenażu limfatycznego. Oddziaływanie termo terapeutyczne osiąga się dzięki skumulowanej w kamieniach energii cieplnej, oddawanej podczas zabiegu do ciała pacjenta. Wskazania do zabiegu: przemęczenie, stres, zakwasy, zmęczenie mięśni, choroby reumatyczne i zwyrodnienia stawów, cellulit, blizny, zrosty, przykurcze. Zabieg ma też wzmacniający wpływ na organizm, dlatego wskazany jest podczas rekonwalescencji. Ze względy na swój pobudzający wpływ na układ krążenia zabieg zalecany jest dla osób skarżących się często na uczucie chłodu.

Cena masażu:

 • plecy 45 min - 100 zł
 • całe ciało 75 min - 150 złMasaż aromaterapeutyczny na bazie masła shea - masaż, który ma na celu odstresować, uspokoić i wprowadzić w błogi stan relaksacji cały organizm.  Przyjemne wykonanie i łagodne zastosowanie technik masowania likwidują nadmierne napięcie oraz niwelują uczucie zmęczenia. Masaż pomaga odzyskać równowagę między ciałem a umysłem. Masaż wykonywany jest na bazie ciepłego masła shea, które doskonale nawilża i ujędrnia skórę.

Cena masażu:

 • plecy 30 min - 100zł  - promocja - 80 zł !!
 • całe ciało 75 min - 160zł  -  promocja - 140 zł !!


Masaż stemplami ziołowymi ma swe źródła w Tajlandii. Zgodnie z tajską tradycją mieszanka leczniczych ziół jest zawijana w bawełniany materiał, następnie podgrzewana i aplikowana na ciało poprzez masaż. Terapia stemplami jest używana w Tajlandii już od ponad 400 lat. Masaż stemplami uśmierza ból, napięcie mięśni, usuwa toksyny i pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej. Intensywnie wydzielający się zapach oraz ciepło ze stempla sprawia, że ciało i umysł są zrelaksowane. Mieszanki ziół dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby osoby masowanej.

Podstawowe wskazania do wykonania masażu stemplami:

 • stres
 • przemęczenie psychofizyczne
 • otyłość
 • cellulitis
 • objawy zaburzeń lękowych
 • obolałe i napięte mięśnie

Cena masażu : 

 • całe ciało 60 min - 160 zł 

Klub Fitness Lublin - masaż Lublin, 

Aktualności