TRENERZY FITNESS CLUB FORUM SPA & WELLNESS :

 

Wojciech Buczak –  Dietetyk, Trener Personalny
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej o specjalności Trener Osobisty, jak również Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie o kierunku Dietetyka, Specjalność Żywienie w Sporcie. Instruktor Fitness – Sporty Siłowe. Od trzech lat systematycznie bierze udział w cyklu szkoleń odbywających się w ośrodku przygotowań olimpijskich w Spale, firmowanych przez Stowarzyszenie „Sylwetka” i Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu. Uzyskał tytuł zawodowy Trener Osobisty w kulturystyce Muscle IQ oraz Trener Body Logistic System – trening siłowy w różnych dyscyplinach sportu.Nadal poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aktualnie na szkoleniu Specjalista Żywienia i Suplementacji.Należy do Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Pasjonat sportów sylwetkowych, które od dzieciństwa sam uprawia. Dietetyka jest dla niego nie tylko wyuczonym zawodem ale również pasją i zainteresowaniem.Lubi gotować, sam dużo eksperymentując w kuchni. Od wielu lat pracuje z ludźmi, których „zaraża” swoim stylem życia, każdy może liczyć na dużą dawkę wsparcia i motywacji. Dobiera indywidualnie metody treningu i postępowanie żywieniowe adekwatnie do zamierzonych celów i poziomu wytrenowania klienta. Specjalizuje się w różnorodności metod treningu od ćwiczeń kulturystycznych poprzez medyczne treningi sensomotoryczne do ciężkich, wydolnościowo – siłowych treningów funkcjonalnych z elementami cross treningu. Jego motto : Prawidłowo dobrane i odpowiednio połączone metody treningu i sposób żywienia są receptą na zdrowie, sylwetkę i sprawność z której będziesz dumny. Twój sukces jest spełnieniem moich zawodowych ambicji!”

 

Krzysztof Zaręba – Fizjoterapeuta, Trener Personalny  trener-krzysiek
Magister Fizjoterapii, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, praktykant w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie, który przez lata zdobywał wiedzę z zakresu medycyny, rehabilitacji i treningu, które łączy z pasją w pracy Fizjoterapeuty i Trenera Personalnego.

Terapeuta Metody McKenziego z bardzo dobrymi wynikami w mechanicznym diagnozowaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa oraz kończyn, terapeuta metody Kinesiology Taping ze specjalnością w tejpowaniu sportowców i osób z problemami narządu ruchu, dyplom Asystenta Osoby Niepełnosprawnej, Specjalista do spraw Żywienia i Suplementacji Stowarzyszenia Sylwetka oraz kurs Dietetyka i Suplementacja w sporcie, uczestnik kursów Thera-Band Academy ze specjalnością ćwiczeń funkcjonalnych dążących do poprawy mobilności, stabilności, równowagi, siły, szybkości, koordynacji. Czynny uczestnik konferencji, szkoleń i kursów z zakresu dietetyki, treningu funkcjonalnego i fizjoterapii, które pozwalają na praktyczne i kompleksowe wykorzystanie wiedzy. Podczas pracy szczególnie dba o bezpieczeństwo ćwiczących i poprawność wykonywania ćwiczeń, aby trening był maksymalnie efektywny.
Miłośnik treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem urządzeń i przyborów na zajęciach fitness, w terapii, w treningu sportowym oraz ogólnej aktywności prozdrowotnej, które przekładają się na poprawę jakości życia codziennego. W pracy trenera personalnego dokładnie diagnozuje i ocenia sylwetkę pod kątem sprawności i indywidualnie dobiera metody treningowe i lecznicze, pozbywając się jednocześnie problemów z ograniczeniami ruchomości. Pasjonat aktywności ruchowej, jazdy konnej i woltyżerki, kalisteniki, wschodnich sztuk walki, sportów zimowych, tańca.

 
 
Mariusz Najdyhor – Trener Personalny, Instruktor Rekreacji Ruchowej
mariusz-najdyhorStudent ekonomii KUL w Lublinie, certyfikowany trener personalny/instruktor kulturystyki CKKS- Wrocław. Specjalizuje się w treningu siłowym modelującym sylwetkę (budowa masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej), treningu funkcjonalnym oraz wydolnościowym. Posiada certyfikat z ukończenia kursu ,,Suplementacja w Sporcie” Akademii Dietetyki Sportowej. Dodatkowo czynnie bierze udział w szkoleniach i kursach, które pozwalają stale poszerzać wiedzę na temat treningu oraz zdrowego trybu życia.

Dzięki swojej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej pomagam ludziom w osiągnięciu pożądanej sylwetki oraz kondycji fizycznej. Każda osoba jest inna dlatego, żeby zmaksymalizować efekty treningu indywidualnie dobieram plan treningowy poprzedzony wywiadem, w którym  poznaje charakter osoby, stan zdrowia, nawyki oraz co najważniejsze cel. Podczas treningów dbam o technikę wykonywanych ćwiczeń, motywuję oraz uczę odpowiednich wzorców ruchowych, które również przydają się w codziennym życiu. Wszystko to przekazuję w bardzo przyjaznej atmosferze.

 
 
 
Izabela Różycka – Trener Personalny, Instruktor Rekreacji Ruchowej

Cześć! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness. Od 2013 roku prowadzę swoich podopiecznych i zajęcia grupowe. Lubię poukładane oraz konkretne treningi. Uważam, że trzeba przełamywać swoje granice strachu i bólu. Często łącze ze sobą style treningowe dlatego na moich zajęciach odnajdziesz elementy powolnego rozciągania jak i szybkie, zwinne sety treningu interwałowego. Do każdego podchodzę indywidualnie, dużą uwagę przykładam na to co mówi klient oraz jakie ma wymagania względem treningu. Z zamiłowaniem pasjonuje się zdrowym odżywianiem. Biorę udział w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje. Z zapałem obserwuję nowe techniki treningowe oraz poszerzam wiedzę nawiązującą do tematyki holistycznego podejścia do klienta. Lubię balans, nie dla każdego odpowiedni będzie trudny, męczący trening i to samo staram się przekazać swoim podopiecznym. Pracuję z młodzieżą jak i osobami starszymi, na trening zawsze jest odpowiedni czas.

 
 
 
Patryk Rusinek – Trener Personalny, Instruktor Rekreacji Ruchowej
Jestem studentem fizjoterapii Wyższej Szkoły Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie oraz uczniem szkoły policealnej TEB Lublin o kierunku technik masażysta, zdobywam tam wiedzę odnośnie anatomii, jednostek chorobowych, urazów oraz ich powikłań. Od wielu lat interesuję się ludzkim ciałem, od ruchu, aż po dietetykę, w tym celu poza kursem trenera personalnego/ instruktora siłowni ukończyłem wiele innych kursów i szkoleń np. “Mobilność, stabilność, wzorce ruchowe”, “Chemia mózgu”, “Jak wspomóc sen i regenerację”, szkolenia z zakresu dietetyki: , odporność pochodzi z brzucha, żywienie i suplementacja, choroby autoimmunologiczne, fizjologia pracy układu trawiennego, oraz wiele innych, wciąż pogłębiam swoje umiejętności i poszerzam spojrzenie na ludzki organizm. Rozwijam swoje kwalifikacje dwukierunkowo, zarówno sportowo jak i w celu pomocy pacjentom w gabinecie. Podchodzę indywidualnie do każdej osoby, skaluję obciążenie jak i wykonywane ćwiczenia, w zależności od tego co potrzebuje oraz oczekuje klient. Dokładnie diagnozuję oraz przykładam dużo uwagi do techniki wykonywanych ćwiczeń, tak aby przede wszystkim nie pogłębiać, a wręcz niwelować wady postawy i nie pogarszać stanu zdrowia w dłuższej perspektywie. W swojej pracy uczę jak poprawnie korzystać z własnego ciała, uczę ruchu i jego świadomości. Świadomość jest pierwszym krokiem do zmiany nawyków, a małymi krokami dążymy do celu! Interesuję się grami zespołowymi, triathlonem, przygotowaniem motorycznym, treningiem funkcjonalnym i rehabilitacją.

 

Hubert Wąsacz – Trener Personalny, Instruktor Rekreacji Ruchowej
Cześć ! Chcesz zmienić swoją sylwetkę, a nie wiesz jak się za to zabrać? Chętnie Ci pomogę!
Jestem młodym trenerem, pełnym pasji, który od najmłodszych lat jest związany ze sportem i gwarantuje Ci, że zrobię wszystko, żeby również Ciebie zarazić tą pasją. Jako iż sam w przyszłym roku stanę na scenie sportów sylwetkowych, to preferuję treningi w których pomogę Ci zbudować Twoją wymarzoną sylwetkę.
Jestem dyplomowanym trenerem, ukończyłem również dwa moduły kursu z zakresu żywienia i suplementacji oraz przygotowania motorycznego, także jeśli zależy Ci na przygotowaniu na testy sprawnościowe, lub poprawieniu wydolności, również zapraszam do współpracy.
NIE ZWLEKAJ, ZACZNIJ JUŻ OD DZIŚ!