Fitness Club Forum Spa & Wellness poszukuje prawdziwych pasjonatów/pasjonatek sportu i zdrowego stylu życia, ludzi pełnych energii i zmotywowanych do działania.

Stanowisko : Instruktorka siłowni / trener personalny & recepcjonistka (1/2 etatu)

Obowiązki:
– Obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów,
– Sprzedaż usług dostępnych w ofercie,- Realizacja celów sprzedażowych,
– Umiejętność dostosowania odpowiednich usług na podstawie preferencji klienta,
– Planowanie i prowadzenie treningów personalnych
– Pomoc w prawidłowym korzystaniu z maszyn i nadzorowaniu poprawności ćwiczeń na siłowni
– Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami klubu
– Prezentacja oferty klubu oraz aktywne pozyskiwanie klientów na treningi personalne.
– Dbanie o wizerunek firmy ( m.in. dbanie o porządek i czystość w klubie)

Wymagania:
– Wykształcenie związane ze sportem lub ukończone kursy
– Pozytywne usposobienie, otwartość oraz wysoki poziom kultury osobistej,
– Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
– Umiejętność odnalezienia się w stresujących sytuacjach oraz pracy w zespole,
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– Wysoki poziom estetyki osobistej i miła aparycja,
– dyspozycyjność oraz zaangażowanie,

Oferujemy:
– pracę z młodym zespołem w miłej atmosferze,
– wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz prowizji
– pracę na pół etatu
– bezpłatna możliwość korzystania z siłowni i zajęć fitness;
– szkolenia sprzedażowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (mile widziany list motywacyjny) na adres rekrutacja@dalimex.pl

z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”