Hotel Forum
Fitness SPA & Wellness

ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin
tel. 81 452 85 05
tel. 519 404 757

Słoneczna łąka & Solarium

Solarium LublinSŁONECZNA ŁĄKA - BEZPIECZNE OPALANIE 

Spokój ciała i duszy pomoże odnaleźć Państwu specjalnie zaprojektowana Słoneczna Łąka. Połączy ona relaks z komfortowym opalaniem, które jest przyjazne dla skóry i daje naturalny efekt opalenizny.

Lampy dr Kerna zapewniają niezwykły komfort podczas wypoczynku oraz uzyskanie dziennej ilości nasłonecznienia gwarantującego odpowiednią syntezę witaminy D3. Lampy emitują promieniowanie zbliżone do promieniowania słonecznego, wyposażone są w filtry UV oraz szyby ochronne.

Solarium - ZASTOSOWANIE Witamina D3

Optymalny poziom witaminy D3 w organizmie ma pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie i może obniżać ryzyko, nie tylko osteoporozy i złamań, ale też chorób układu krążenia oraz niektórych nowotworów złośliwych – potwierdzają to liczne dotychczasowe badania.

Jest niezbędna do prawidłowej gospodarki wapniem i fosforem. Od niej zależy dobry stan zębów i kości. Nasz organizm potrafi ją zsyntetyzować, ale tylko za pomocą promieni słonecznych. Dlatego zimą, gdy o słońce trudno, witaminy D3 mamy w organizmie mało.

CENNIK: 

W naszej ofercie posiamy następujące seanse
 
20min. + 5min. gratis! = 25zł
30min. + 5min. gratis! = 35zł  SOLARIUM STOJĄCE 

Solarium stojące - 50 lamp x 200W XL. Nasze solarium posiada nową europejską norme 0,3 - opalaj się dłużej, a zdrowiej. Lampy pozwolą uzyskąć naturalniejszą i trwalszą opalenizne. 

CENNIK:

1 min. = 1 zł 
Karnet 60min. = 60 zł promocja ! Karnet 60 min. = 54 zł 

Solarium

Klub Fitness Lublin - solarium Lublin

Aktualności