TRENERZY FITNESS CLUB FORUM :

 

Wojciech Buczak –  Dietetyk, Trener Personalny
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej o specjalności Trener Osobisty, jak również Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie o kierunku Dietetyka, Specjalność Żywienie w Sporcie. Instruktor Fitness – Sporty Siłowe. Od trzech lat systematycznie bierze udział w cyklu szkoleń odbywających się w ośrodku przygotowań olimpijskich w Spale, firmowanych przez Stowarzyszenie „Sylwetka” i Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu. Uzyskał tytuł zawodowy Trener Osobisty w kulturystyce Muscle IQ oraz Trener Body Logistic System – trening siłowy w różnych dyscyplinach sportu.Nadal poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aktualnie na szkoleniu Specjalista Żywienia i Suplementacji.Należy do Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Pasjonat sportów sylwetkowych, które od dzieciństwa sam uprawia. Dietetyka jest dla niego nie tylko wyuczonym zawodem ale również pasją i zainteresowaniem.Lubi gotować, sam dużo eksperymentując w kuchni. Od wielu lat pracuje z ludźmi, których „zaraża” swoim stylem życia, każdy może liczyć na dużą dawkę wsparcia i motywacji. Dobiera indywidualnie metody treningu i postępowanie żywieniowe adekwatnie do zamierzonych celów i poziomu wytrenowania klienta. Specjalizuje się w różnorodności metod treningu od ćwiczeń kulturystycznych poprzez medyczne treningi sensomotoryczne do ciężkich, wydolnościowo – siłowych treningów funkcjonalnych z elementami cross treningu. Jego motto : Prawidłowo dobrane i odpowiednio połączone metody treningu i sposób żywienia są receptą na zdrowie, sylwetkę i sprawność z której będziesz dumny. Twój sukces jest spełnieniem moich zawodowych ambicji!”

 

Krzysztof Zaręba – Fizjoterapeuta, Trener Personalny  trener-krzysiek

Magister Fizjoterapii, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, praktykant w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie, który przez lata zdobywał wiedzę z zakresu medycyny, rehabilitacji i treningu, które łączy z pasją w pracy Fizjoterapeuty i Trenera Personalnego.
Terapeuta Metody McKenziego z bardzo dobrymi wynikami w mechanicznym diagnozowaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa oraz kończyn, terapeuta metody Kinesiology Taping ze specjalnością w tejpowaniu sportowców i osób z problemami narządu ruchu, dyplom Asystenta Osoby Niepełnosprawnej, Specjalista do spraw Żywienia i Suplementacji Stowarzyszenia Sylwetka oraz kurs Dietetyka i Suplementacja w sporcie, uczestnik kursów Thera-Band Academy ze specjalnością ćwiczeń funkcjonalnych dążących do poprawy mobilności, stabilności, równowagi, siły, szybkości, koordynacji. Czynny uczestnik konferencji, szkoleń i kursów z zakresu dietetyki, treningu funkcjonalnego i fizjoterapii, które pozwalają na praktyczne i kompleksowe wykorzystanie wiedzy. Podczas pracy szczególnie dba o bezpieczeństwo ćwiczących i poprawność wykonywania ćwiczeń, aby trening był maksymalnie efektywny.
Miłośnik treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem urządzeń i przyborów na zajęciach fitness, w terapii, w treningu sportowym oraz ogólnej aktywności prozdrowotnej, które przekładają się na poprawę jakości życia codziennego. W pracy trenera personalnego dokładnie diagnozuje i ocenia sylwetkę pod kątem sprawności i indywidualnie dobiera metody treningowe i lecznicze, pozbywając się jednocześnie problemów z ograniczeniami ruchomości. Pasjonat aktywności ruchowej, jazdy konnej i woltyżerki, kalisteniki, wschodnich sztuk walki, sportów zimowych, tańca.

 Mariusz Najdyhor – Trener Personalny, Instruktor Rekreacji Ruchowej
 mariusz-najdyhorStudent ekonomii KUL w Lublinie, certyfikowany trener personalny/instruktor kulturystyki CKKS- Wrocław. Specjalizuje się w treningu siłowym modelującym sylwetkę (budowa masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej), treningu funkcjonalnym oraz wydolnościowym. Posiada certyfikat z ukończenia kursu ,,Suplementacja w Sporcie” Akademii Dietetyki Sportowej. Dodatkowo czynnie bierze udział w szkoleniach i kursach, które pozwalają stale poszerzać wiedzę na temat treningu oraz zdrowego trybu życia.
Dzięki swojej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej pomaga ludziom w osiągnięciu pożądanej sylwetki oraz kondycji fizycznej. Każda osoba jest inna dlatego, żeby zmaksymalizować efekty treningu indywidualnie dobiera  plan treningowy poprzedzony wywiadem, w którym  poznaje charakter osoby, stan zdrowia, nawyki oraz co najważniejsze cel. Podczas treningów dba o technikę wykonywanych ćwiczeń, motywuje oraz uczy odpowiednich wzorców ruchowych, które również przydają się w codziennym życiu. Wszystko to stara się przekazywać w bardzo przyjaznej atmosferze.