Japoński Lifting Twarzy

www-sorensensistem

NOWOŚĆ ! Japoński Lifting Twarzy (Cosmolifting) metodą Lone Sorensen

Japoński lifting twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała.
Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.
Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.
Istotą Japońskiego liftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.
Zabieg wykonywany jest na 100% czystym olejku z dzikiej róży odmiany Rosa Moscata, rosnącej w chłodnym, wilgotnym górskim regionie południowego Chile.
Ożywia oraz odmładza skórę dzięki naturalnej, starożytnej recepturze wypracowanej przez wieki przez rdzennych mieszkańców Andów.
Olejek INCAearht Rosa Mosqueta posiada właściwości przeciwstarzeniowe, sprawia, że skóra wygląda świeżo i młodo.

Cena zabiegu:

  • 60 min – 140zł  –  promocja – 120 zł !!

 

żródło:
temprana.pl